ÚVODAKTUALITYO NÁSREZERVACEPODMÍNKYKONTAKT

LÁZNĚ

WELLNESSBALNEA plus, poradenská a cestovní agentura na podporu zdraví a zdravého životního stylu


Pokud patříte k těm, kteří si již několikrát položili otázku nebo větu „Na mém zdraví mi opravdu záleží“, tak jste na správných stránkách.

BALNEA plus má ve svém oboru podnikání provozování cestovní agentury, ale také poradenskou a konzultační činnost. Specializujeme se na lázeňství, podporu zdraví a zdravého životního stylu, proto nabízíme a prodáváme všechny produkty partnerských lázní a wellness hotelů.

Kvalifikované poradenství je naší základní prioritou, neboť je založené na dlouholetých úspěšných poznatcích a zkušenostech v oblasti podpory zdraví. Proto také v naší nabídce uvádíme destinace osobně známé, poskytující služby vysoké úrovně a odborné péče.

Pobyty zakoupené u nás jsou za stejnou cenu, jako nakupované v lázních nebo hotelích. Využitím našich služeb tak získáváte bonus nejen v podobě kvalifikovaného poradenství, profesionálního přístupu a příslušné odpovědnosti, ale zejména úspory volného času, protože vše zařídíme za Vás.
Využijte naší nabídky, pomůžeme Vám zrealizovat Vaše přání i sny. Pobyty podle Vašich představ a možností, pro jednotlivce, rodiny nebo skupiny i jako dárek pro Vaše blízké či přátele.

Vyberte si to nejlepší a objevte s námi kouzlo českých a slovenských lázní a wellness hotelů. Dopřejte si dovolenou Vašich snů a udělejte užitečný krok pro své zdraví. Vy za to přece stojíte!

Úspěšný výběr Vám přeje tým agentury BALNEA plus

KONTAKTUJTE NÁS

Email:
info@balneaplus.cz

Telefon:
Zákaznická linka a telefonní kontakt - agentura Balnea Plus

556 315 465
606 773 396

Kurz EURA

Kurz převzat z www.kurzy.cz
Kurzy ČNB
EUR Vlajka meny EUR

Dárkový poukaz

Dárkový poukazUdělejte radost svým nejbližším!

DÁRKOVÝM POUKAZEM

darujete kromě nevšedního zážitku také kus zdraví

Zasílání informačních emailuAKTUÁLNĚ
pro VásBuďte vždy včas informování
o aktuálních slevách a výhodných nabidkách.

Vaše Emailová adresa

«««« BALNEA plus - jsme tady pro Vaše zdraví »»»»

© 2010 - 2018 BALNEA plus