ÚVODAKTUALITYO NÁSREZERVACEPODMÍNKYKONTAKT

LÁZNĚ

WELLNESSLuhačovice - Lázně z nejkrásnějších

Lázně Luhačovice, čtvrté největší a jedny z nejkrásnějších lázní v České republice, leží na jižní Moravě, asi 20 km jihovýchodně od Zlína. Dlouholetá tradice lázeňské léčby, založená na využití zdejších unikátních přírodních léčivých vod, zařadila Lázně Luhačovice mezi známá a vyhledávaná lázeňská místa. Luhačovice, které leží v malebném údolí chráněné krajinné oblasti, nabízejí nejen lázeňskou léčbu a pobyt v krásném prostředí, ale také bohaté kulturní a společenské vyžití i možnost aktivního odpočinku.

O jedinečnosti Luhačovic svědčí i to, že Česká republika podala návrh na zařazení Luhačovic na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Svou originální architekturou vtiskl luhačovickým lázním nenapodobitelný ráz slovenský architekt Dušan Jurkovič. Skutečnou perlou jeho architektury je dnešní exkluzivní lázeňský hotel Jurkovičův dům. Lázně Luhačovice inspirovaly také tvorbu hudebního skladatele Leoše Janáčka a nyní se zde setkávají státníci, umělci, významné osobnosti vědy, medicíny a kultury.

Příroda dala Luhačovicím do vínku léčivé prameny, které mají vysoký obsah minerálních látek a vynikající proplynění oxidem uhličitým. Jejich teplota se pohybuje mezi 10o C – 12oC a luhačovická balneoterapie je využívá k pitným kúrám, inhalacím a koupelím, které doplňuje celá řada lázeňských, relaxačních i wellness procedur. Nejznámějšími minerálními prameny jsou Vincentka, Aloiska, Ottovka a pramen Dr. Šťastného. Vincentka je také základním inhalačním médiem ve většině inhalatorií v České republice, avšak její účinek přímo z pramene je nenahraditelný. Luhačovické léčivé vody jsou považovány za jedny z nejúčinnějších v Evropě.

Lázně Luhačovice jsou vyhledávaným místem všemi, kteří chtějí zůstat zdraví, načerpat novou energii, zpomalit tempo všedních dní a prožít příjemnou dovolenou a svým hostům i návštěvníkům mají opravdu co nabídnout.

Léčebné indikace: nemoci dýchacího ústrojí, (astma, bronchitida, alergie dýchacích cest), nemoci trávicího ústrojí a z poruch látkové výměny (cukrovka, obezita), poruchy pohybového aparátu, nemoci oběhového ústrojí a nemoci onkologické (po ukončení komplexní léčby)

Kontraindikace: obecné kontraindikace lázeňské léčby

Léčebné zdroje: na území Luhačovic vyvěrá 14 hydrouhličitano-chlorido-sodných –jodových pramenů a jeden sirný pramen. K pitné kúře, inhalačním procedurám a k minerálním koupelím se využívá 8 pramenů.

Léčebné metody

Lázeňská léčba je založena na využití přírodních léčivých zdrojů a příznivého klimatu v kombinaci s nejmodernějšími léčebnými a rehabilitačními metodami.

KONTAKTUJTE NÁS

Email:
info@balneaplus.cz

Telefon:
Zákaznická linka a telefonní kontakt - agentura Balnea Plus

556 315 465
606 773 396

Kurz EURA

Kurz převzat z www.kurzy.cz
Kurzy ČNB
EUR Vlajka meny EUR

Dárkový poukaz

Dárkový poukazUdělejte radost svým nejbližším!

DÁRKOVÝM POUKAZEM

darujete kromě nevšedního zážitku také kus zdraví

Zasílání informačních emailuAKTUÁLNĚ
pro VásBuďte vždy včas informování
o aktuálních slevách a výhodných nabidkách.

Vaše Emailová adresa

«««« BALNEA plus - jsme tady pro Vaše zdraví »»»»

© 2010 - 2018 BALNEA plus