ÚVODAKTUALITYO NÁSREZERVACEPODMÍNKYKONTAKT

LÁZNĚ

WELLNESSLuhačovice - Miramare - ROYAL SPA - Královská péče všem hostům

ROYAL SPA je privátní řetězec lázeňských a wellness hotelů, na území České republiky, s více než 10-ti letou tradicí v tomto oboru. V současné době ho tvoří 5 lázeňských komplexů a 1 wellnes hotel ve čtyřech významných lázeňských městech.

Většina hotelů má 4-hvězdičkový standard a nabízí hostům komplexní služby pod jednou střechou, včetně komfortního a příjemného ubytování, prvotřídní lázeňské péče vysoce kvalifikovanými odborníky, ale také výborné kuchyně. Hotely mají širokou nabídku lázeňských procedur – především na bázi přírodních léčivých zdrojů a zajišťují jak klasickou lázeňskou léčbu, tak nabízejí různé druhy krátkodobých relaxačních a wellnes pobytů.

Obliba českého lázeňství stále stoupá. Už vůbec neplatí, že do lázní jezdí jen ti, kteří jsou nemocní a potřebují se léčit. V současné době je lázeňská léčba také součástí léčebně preventivní péče, jako nezbytná součást zdravotní péče o pacienta. K pobytu v lázních by Vás proto neměla vést nemoc, ale chuť udělat užitečný krok pro své zdraví – odpočinout si, relaxovat nebo si také nechat poradit v oblasti správné životosprávy. Lékaři v ROYAL SPA jsou Vám k dispozici nejen ke konzultacím, ale také jsou připraveni Vám pomoci při výběru správné léčby a procedur.

Wellness znamená dobře se cítit po tělesné i duševní stránce. Wellness se stává moderním trendem současnosti - jedná se o celkovou relaxaci lidského organismu. Cílem wellness pobytů je znovunabytí Vaší celkové fyzické i duševní rovnováhy. Při pobytech je pro Vás připravena řada nejen léčebných, ale také wellness procedur. Ve srovnání s klasickou lázeňskou péčí není délka pobytu tím nejpodstatnějším faktorem, protože i krátkodobá relaxace má pro Vás velký přínos.

Léčebné indikace: Nemoci horních a dolních cest dýchacích, nemoci trávicího ústrojí, nemoci z poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí (obezita, diabetes), Nemoci pohybového ústrojí, periférních cév a nervů, nemoci onkologické po komplexní léčbě.

Léčebné zdroje: 14 minerálních pramenů užívaných jednak pro pitnou kúru a léčebné koupele.

Léčebné metody - kombinace procedur na bázi přírodních léčebných zdrojů a odborných rehabilitačních technik a metod

KONTAKTUJTE NÁS

Email:
info@balneaplus.cz

Telefon:
Zákaznická linka a telefonní kontakt - agentura Balnea Plus

556 315 465
606 773 396

Kurz EURA

Kurz převzat z www.kurzy.cz
Kurzy ČNB
EUR Vlajka meny EUR

Dárkový poukaz

Dárkový poukazUdělejte radost svým nejbližším!

DÁRKOVÝM POUKAZEM

darujete kromě nevšedního zážitku také kus zdraví

Zasílání informačních emailuAKTUÁLNĚ
pro VásBuďte vždy včas informování
o aktuálních slevách a výhodných nabidkách.

Vaše Emailová adresa

«««« BALNEA plus - jsme tady pro Vaše zdraví »»»»

© 2010 - 2018 BALNEA plus