ÚVODAKTUALITYO NÁSREZERVACEPODMÍNKYKONTAKT

LÁZNĚ

WELLNESS
JURKOVIČŮV DŮM **** - Luhačovice

Lázeňský hotel Jurkovičův dům se nachází v samém srdci lázní u lázeňské kolonády, v malebném parku s prameny a fontánami. Rozsáhlá rekonstrukce zachovala domu ráz lidové secese architekta Dušana Jurkoviče i jeho původní krásu. I ty nejnáročnější hosty uspokojí luxusní ubytování v pokojích vybavených dobovým nábytkem, minibarem, televizí,telefonem, bezplatným kabelovým připojením k internetu.

V hotelové restauraci jsou podávána jídla domácí i mezinárodní kuchyně, samozřejmostí je nabídka dietních a vegetariánských jídel. K posezení zve i útulně zařízený lobby bar či letní terasa.

Hotel poskytuje lázeňské služby, k relaxaci slouží hotelovým hostům vyhřívaný bazén, s masážním programem, sauna a whirpool. Příjemnou atmosféru navodí uhličitá koupel ve zlaté vaně ve stylově zařízené kabině, masáže, koupele perličkové i relaxační s přísadami léčivých bylin, mořských řas nebo exotického ovoce. Vaši mysl uklidní povzbuzující esence a aromatické vůně.

Hotelovým hostům jsou k dispozici služby recepce, směnárna, přístup na internet a kadeřnictví. Pobyt v lázních zpestřují představení v Lázeňském divadle, zábavné programy, kolonádní koncerty, tenis nebo turistika.

Svým vybavením je Jurkovičův dům nejen luxusním hotelem, ale i wellness centrem.

KONTAKTUJTE NÁS

Email:
info@balneaplus.cz

Telefon:
Zákaznická linka a telefonní kontakt - agentura Balnea Plus

556 315 465
606 773 396

Kurz EURA

Kurz převzat z www.kurzy.cz
Kurzy ČNB
EUR Vlajka meny EUR

Dárkový poukaz

Dárkový poukazUdělejte radost svým nejbližším!

DÁRKOVÝM POUKAZEM

darujete kromě nevšedního zážitku také kus zdraví

Zasílání informačních emailuAKTUÁLNĚ
pro VásBuďte vždy včas informování
o aktuálních slevách a výhodných nabidkách.

Vaše Emailová adresa

«««« BALNEA plus - jsme tady pro Vaše zdraví »»»»

© 2010 - 2018 BALNEA plus