ÚVODAKTUALITYO NÁSREZERVACEPODMÍNKYKONTAKT

LÁZNĚ

WELLNESS
DIANA **** - Velké Losiny

Wellness hotel Diana je umístěn v malebném podhůří Jeseníku, v nadmořské výšce 550 metrů n.m. Stojí na okraji kouzelného lesa, na svazích Lázeñského vrchu západně od Velkých Losin uprostřed překrásné zeleně. Od hotelu je nádherně vidět nejen hlavní hřeben Hrubého Jeseníku, ale také i na široké údolí "hučivé" Desné s lázněmi a zámkem ve Velkých Losinách.

Diana – wellness hotel Velké Losiny, patří do skupiny ROYAL SPA, privátního řetězce lázeňských a wellness hotelů. Krédem společnosti ROYAL SPA je zajistit „královskou péči všem hostům“, kteří navštíví jejich hotel. Věříme, že zde najdete vše, aby Váš pobyt byl příjemný a vrátili jste se domů plní nové energie a v lepší zdravotní kondici.

Hotel Diana nabízí komfortní a příjemné ubytování, celková kapacita hotelu je až 135 lůžek: v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, rodinných nebo luxusních apartmánech. Pokoje jsou vybaveny televizí se satelitem, telefonem, vlastním sociálním zařízením. Hotelová Restaurace je k dispozici po celý den a nabízí domácí i zahraniční kuchyni, gurmánské akce a různé speciality. Součástí restaurace je také letní terasa, která nabízí kouzelný výhled z hotelu.

Kavárna v posledním patře hotelu nabízí příjemné prostředí a lze ji využít pro konání společenských i firemních akcí, ale také jako tančírna. Samozřejmostí je dokonalé ozvučení pro živou či reprodukovanou hudbu. Venkovní pergola s posezením a ohništěm – připravena pro grilování, můžete opékat cokoli, dle Vaší chuti… U pergoly jsou umístěny pro Vaše pobavení ruské kuželky a hřišti pro Pétanque. Hotel nabízíme také možnost služby room service, kdy za poplatek 100,-Kč/pokoj doneseme snídani do postele:-)

Wellness centrum - nejen možnost nabídky vhodných wellness procedur a dalších doporučení, ale také Vám jistě rádi poradí odborní pracovníci wellness centra, kteří Vám doporučí vhodnou aktivitu. Součástí wellness centra je vnitřní vyhřívaný bazén s chrličem, finská sauna, whirpool, masážní vana, squash, solárium(připravujeme) a fitness. V rámci wellness služeb Vám nabízíme masáže klasické, regenerační a shiatsu, skupinová cvičení v bazénu, přísadové koupele.

Dále jsou pro Vás na wellness hotelu Diana k dispozici dva venkovní tenisové kurty, pétanque a okolí hotelu Vám nabízí kouzelná místa k procházkám a cyklovýletům.

Wellness hotel DIANA se stal vyhledávaným cílem nejen pro firemní akce, ale také pro rodinnou dovolenou a wellness pobyty.

KONTAKTUJTE NÁS

Email:
info@balneaplus.cz

Telefon:
Zákaznická linka a telefonní kontakt - agentura Balnea Plus

556 315 465
606 773 396

Kurz EURA

Kurz převzat z www.kurzy.cz
Kurzy ČNB
EUR Vlajka meny EUR

Dárkový poukaz

Dárkový poukazUdělejte radost svým nejbližším!

DÁRKOVÝM POUKAZEM

darujete kromě nevšedního zážitku také kus zdraví

Zasílání informačních emailuAKTUÁLNĚ
pro VásBuďte vždy včas informování
o aktuálních slevách a výhodných nabidkách.

Vaše Emailová adresa

«««« BALNEA plus - jsme tady pro Vaše zdraví »»»»

© 2010 - 2018 BALNEA plus