ÚVODAKTUALITYO NÁSREZERVACEPODMÍNKYKONTAKT

LÁZNĚ

WELLNESSWellness hotel BOROVICA **** - Štrbské Pleso

Prožijte skutečný „wellness“ – hotel Borovica Vám nabízí dokonalé spojení oddechu, relaxu a vysokého komfortu s neopakovatelnou atmosférou v nejvýše položené osadě ve Vysokých Tatrách. Hotel Borovica je nový 4 hvězdičkový wellness hotel v nádherném prostředí Vysokých Tater na Štrbském Plese.

Výjimečnost Štrbského Plesa a klimatoterapie: – nejdůležitějším přírodním léčivým faktorem je jeho terapeuticky účinné vysokohorské klíma, podmíněné geografickou polohou a nadmořskou výškou (1 350m). Vysokohorská poloha, rozsáhlé porosty jehličnatých lesů zabezpečují neobyčejnou svěžest a čistotu vzduchu. Průměrná vlhkost vzduchu na Štrbském Plese je 75 %.

Mezi další klimatické a meteorologické faktory, které mají pozitivní vliv na lidský organismus patří vliv atmosférické elektřiny a s ní související ionizace vzduchu. Všechny příznivé klimatické prvky uplatňují svůj vliv, znásobený ještě i krásami horského okolí. Účinky prostředí v okolí Štrbského Plesa jsou srovnatelné s vysokohorským prostředím v Alpách.

Pobyt v hotelu Borovica to není jen relax v lůně krásné přírody, ale také možnost zajímavých turistických vycházek, cykloturistické chodníky, lyžařské běžecké i sjezdařské tratě, a další zajímavosti.

Proč právě hotel Borovica a wellness?

Filosofie wellness – dokonalá harmonie těla a duše, duševní pohoda i aktivní fyzická kondice - je prioritou tohoto hotelu.

Wellness centrum hotelu je skvělým místem na uvolnění a obnovu energie:
vodní svět – 20 m dlouhý plavecký bazén, dětský bazén, vířivý masážní bazén, jakuzzi – hydromasážní vana,
saunový svět - fínská sauna, bylinkové sauny, infra sauna, tepidárium a parní sauna v tureckém stylu
solarium a fitness vybavené nejmodernější technikou
relax bar

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v 50 luxusně zařízených pokojích a 11 apartmánech. Pokoje jsou konfortně zařízené a jsou vybavené interaktivní TV, PAY TV, internetem, telefonem s přímou volbou, minibarem a trezorem.

Díky luxusnímu a špičkovému vybavení interiéru splňuje hotel požadavky nejnovějších světových trendů a standardů na poskytování komplexních hotelových služeb. Speciální atmosféru hotelu doplňuje anglický salónek s příjemným posezením u krbu a výběrem různých druhů doutníků, whisky a koňaků.

Dětský klub
Pro nejmenší hosty je připravená dětská herna s terasou a pestrou nabídkou programů, vč. plazmové TV. Sezónně je poskytován babysitting.

Kongresová turistika
Wellness hotel Borovica**** je ideálním místem na pořádání různých společenských akcí – bankety, firemní akce, svatby, a další.

Moderní kongresová hala je přizpůsobená vysokým požadavkům bussiness-klientely s možností variabilního uspořádání. Samozřejmostí je kvalitní vybavení – Wifi, projekce na 2 plátna, ozvučení, tlumočnický systém, data-video projektor, filmová dia-projekce, velkoplošná LCD a další.

Kromě kongresového sálu s kapacitou 204 míst, je k dispozici VIP salónek a 2 jednací salónky.

KONTAKTUJTE NÁS

Email:
info@balneaplus.cz

Telefon:
Zákaznická linka a telefonní kontakt - agentura Balnea Plus

556 315 465
606 773 396

Kurz EURA

Kurz převzat z www.kurzy.cz
Kurzy ČNB
EUR Vlajka meny EUR

Dárkový poukaz

Dárkový poukazUdělejte radost svým nejbližším!

DÁRKOVÝM POUKAZEM

darujete kromě nevšedního zážitku také kus zdraví

Zasílání informačních emailuAKTUÁLNĚ
pro VásBuďte vždy včas informování
o aktuálních slevách a výhodných nabidkách.

Vaše Emailová adresa

«««« BALNEA plus - jsme tady pro Vaše zdraví »»»»

© 2010 - 2018 BALNEA plus