ÚVODAKTUALITYO NÁSREZERVACEPODMÍNKYKONTAKT

LÁZNĚ

WELLNESS
ALEXANDRIA **** - Luhačovice

Hotel Alexandria **** - Spa & Wellness hotel - moderní hotel, který je tvořen dvěma vzájemně propojenými objekty, vyrostl v samém centru Luhačovic. Dvě části – dva světy. Se svou nově nabytou krásou se opět vrátil ke svému lesku a nyní okouzluje svým celkovým pojetím.

Hlavní budova se hrdě hlásí ke svému prvorepublikovému původu. S oblíbenou Francouzskou restaurací a Nočním clubem neodmyslitelně patří k historii tohoto proslulého hotelu. Nová moderní část, která vznikla hned za hlavní budovou, se skládá ze čtyřpatrové nadzemní části a dvou suterénních podlaží, ve kterých se nachází wellness centrum. Obě hotelové části spojuje přímé schodiště, kapacita 106 lůžek v komfortně vybavených pokojích s TV SAT, telefonem, sejfem a minibarem.

V příjemném prostředí nového wellness centra, které navozuje atmosféru starořímských lázní, si užijete terapie různých forem, vůní a barev. K péči o zdraví je využívána zdejší jedinečná přírodní léčivá voda a nabízí se široká škála prožitkových a originálních procedur. Parní, bylinková a solná lázeň, laconium a orientální parní lázeň Rasul, fínské sauny, Kneippův chodník i různé druhy léčebných a relaxačních masáží či uvolňující koupele. Privátní wellness, které je vhodnou variantou spojení relaxace a zábavy v okruhu přátel či kolegů a zaručuje nerušené soukromí po celou dobu odpočinku.

K plavání slouží bazén o velikosti 16x8 m, s protiproudem a masážními tryskami po obvodu, k relaxaci pak whirlpool a vyhřívané lavice u bazénu. Pro ty, kteří chtějí pobyt spojit s fyzickou aktivitou, je k dispozici fitness centrum vybavené nej-modernějšími posilovacími stroji a trenažéry. Beauty centrum Vám poskytne individuální péči o krásu obličeje i těla a ve wellness baru pak najdete osvěžení v podobě široké nabídky zdravých nápojů, wellness drinků a bylinkových čajů.

Hotel Alexandria – to je největší a nejluxusnější wellness centrum v Luhačovicích. Je místem, kde můžete prožít svou lázeňskou dovolenou s intenzivními wellness prožitky, které Vám zregenerují tělo i duši.

KONTAKTUJTE NÁS

Email:
info@balneaplus.cz

Telefon:
Zákaznická linka a telefonní kontakt - agentura Balnea Plus

556 315 465
606 773 396

Kurz EURA

Kurz převzat z www.kurzy.cz
Kurzy ČNB
EUR Vlajka meny EUR

Dárkový poukaz

Dárkový poukazUdělejte radost svým nejbližším!

DÁRKOVÝM POUKAZEM

darujete kromě nevšedního zážitku také kus zdraví

Zasílání informačních emailuAKTUÁLNĚ
pro VásBuďte vždy včas informování
o aktuálních slevách a výhodných nabidkách.

Vaše Emailová adresa

«««« BALNEA plus - jsme tady pro Vaše zdraví »»»»

© 2010 - 2018 BALNEA plus