ÚVODAKTUALITYO NÁSREZERVACEPODMÍNKYKONTAKT

LÁZNĚ

WELLNESSZlaté Kúpele Turčianské Teplice

Pro milovníky vycházek a pěších túr se v jižní části města nachází lázeňský park o rozloze 14 ha, ve kterém najdete také historickou lipovou alej a útulnou zahradní restauraci. Na konci parku je krásné lázeňské zahradnictví s jezírky a zlatými rybkami.

Na vnějším okraji Národního parku Velká Fatra se rozprostírá lesopark Bór, přes který vede naučná stezka a příjemná vycházka trvá téměř 3,5 hodiny a můžete dojít až k Salaši při Čremošnom na ochutnávku místní žinčice a sýrů.

Region Turiec – to je celá řada historických památek, návštěva i ochutnávka minerálních pramenů, národní pak Malá Fatra s Šutovským vodopádem nebo můžete navštívit Muzem slovenské dediny a památky lidové architektury v Martině.

Také známé turistické středisko Martinské Hole je příjemný zpestřením aktivního odpočinku. A pro ty náročnější jsou určeny výlety za hranice regionu – ať jsou to Sulovské skály nebo Malá Fatra, či oblast Kysuce nebo Oravy.

Náš tip: Pltě na Váhu a hrad Strečno – 1 hodinová plavba peřejemi a meandry Váhu a výstup na částečně opravený hrad Strečno s překrásným výhledem do širokého okolí.

V zimním období Vás čekají lyžařská střediska v okolí - Krahule v pohoří Kremnických vrchů, Jasenská dolina v pohoří Velké Fatry, Valčianská dolina v pohoří Malé Fatry.

KONTAKTUJTE NÁS

Email:
info@balneaplus.cz

Telefon:
Zákaznická linka a telefonní kontakt - agentura Balnea Plus

556 315 465
606 773 396

Kurz EURA

Kurz převzat z www.kurzy.cz
Kurzy ČNB
EUR Vlajka meny EUR

Dárkový poukaz

Dárkový poukazUdělejte radost svým nejbližším!

DÁRKOVÝM POUKAZEM

darujete kromě nevšedního zážitku také kus zdraví

Zasílání informačních emailuAKTUÁLNĚ
pro VásBuďte vždy včas informování
o aktuálních slevách a výhodných nabidkách.

Vaše Emailová adresa

«««« BALNEA plus - jsme tady pro Vaše zdraví »»»»

© 2010 - 2018 BALNEA plus