ÚVODAKTUALITYO NÁSREZERVACEPODMÍNKYKONTAKT

LÁZNĚ

WELLNESSKúpele Rajecké Teplice - Kúpele Aphrodité

Kúpele Rajecké Teplice mají velmi bohatou historii, která začíná už ve 14. století. Na mapě je najdeme mezi Malou Fatrou a Martinskými hoľami, v údolí říčky Rajčanka, 15 km od Žiliny.

Ke komplexnímu rozvoji lázeňství dochází v 19. století, kdy se lázně staly oblíbeným letoviskem šlechty a vysoké aristokracie. V létech 1925 – 1937 dochází k výraznému budování nových léčebných komplexů a v roce 1959 získaly Rajecké Teplice statut lázeňského města, který kromě jiného vymezil území lázní a zaručil ochranu léčivých pramenů.

Po roce 1996, zásluhou nových majitelů, prošly lázně rozsáhlou rekonstrukcí, která je změnila k nepoznání a vytvořila z lázní Rajecké Teplice velice atraktivní místo k poskytování jak léčebných, tak i relaxačních a wellness pobytů. Termální prameny typu akratoteriem s 38°C termální vodou se využívají v balneo středisku v Kúpeľnom dome Aphrodite, na léčení nemocí pohybového ústrojí, kloubů, páteře, nervových nemocí i nemocí z povolání.

Kúpeľný dom se stává magnetem pro domácí i zahraniční návštěvníky, interiér je upraven v antickém stylu a dodává mu netradiční atmosféru pohody a luxusu. Balneo středisko je vybavené nejmodernějšími diagnostickými a terapeutickými přístroji, nabízí celou řadu procedúr léčebného, relaxačního a zkrášlujicího charakteru. Všechny služby jsou poskytované pod jednou střechou. Kúpeľný dom jako hotelový a relaxační komplex splňuje všechny podmínky evropského standardu.

V příjemném uklidňujícím prostředí parku, kolem jezírka s fontánami a skalními výtvory, nacházejí klienti a návštěvníci pohodlné ubytovanie v hotelových zařízeních. V lázních Aphrodite sa budete cítit příjemně v každém ročním období – nabídka pobytů je flexibilní a je jen na Vás, pro jaký pobyt se rozhodnete. V Rajeckých Teplicích jste vždy vítaným hostem.

Léčebné indikace: nemoci pohybového ústrojí (artritída revmatoidní i sekundární, poúrazové léčba a rehabilitace), netuberkulózní nemoci dýchacích cest (astma, záněty průdušek a chronické bronchitídy), nervové nemoci (náhlé mozkové příhody, apod.), nemoci z povolání (periferního i centrálního nervového systému).

Kontraindikace: všechny nemoci v akutním stádiu, stavy po hluboké trombóze, těhotenství, nehojící se kožní defekty, a další.

Léčebné zdroje: rajeckoteplická termální voda s obsahem hydrogenuhličitanu, vápníku a hořčíku.

Léčebné metody:
- Vodní svět - v bazénech se využívá rajeckoteplická termální voda s obsahem hydrogenuhličitanu, vápníku a hořčíku. Rehabilitační plavecký bazén - s teplotou 30 - 32°C, Léčebný relaxační bazén s teplotou 37 - 38oC, Skotské střiky.
- Saunový svět – s používaním výlučně přírodních esencí a solí (tepidárium, sauna arabská, solní, bylinková, fínská).
Dětem do 5-ti let není vstup do vodního a saunového světa povolen.
- Masáže – klasické, celotělové, sportovní, aromaterapeutické, medové, podvodní, reflesní, anticelulitidní, masáže tváře i dekoltu, nebo také romantické masáže ve dvojici, či masáž lávovými kameny.
- Manuální i přístrojová lymfodrenáž
- Vodoléčebné procedury (whorpool, perličková koupel, olejová perličková koupel, uhličitá koupel, vana Atlantis a Biarritz = celotělová masáž směsí vody a vzduchu
Wellness procedúry – oxigenoterapie, magnetoterapie, ultrazvu, parafín, inhalace a mnoho dalších, Nordic walking, solárium, fitness, aj.

KONTAKTUJTE NÁS

Email:
info@balneaplus.cz

Telefon:
Zákaznická linka a telefonní kontakt - agentura Balnea Plus

556 315 465
606 773 396

Kurz EURA

Kurz převzat z www.kurzy.cz
Kurzy ČNB
EUR Vlajka meny EUR

Dárkový poukaz

Dárkový poukazUdělejte radost svým nejbližším!

DÁRKOVÝM POUKAZEM

darujete kromě nevšedního zážitku také kus zdraví

Zasílání informačních emailuAKTUÁLNĚ
pro VásBuďte vždy včas informování
o aktuálních slevách a výhodných nabidkách.

Vaše Emailová adresa

«««« BALNEA plus - jsme tady pro Vaše zdraví »»»»

© 2010 - 2018 BALNEA plus