ÚVODAKTUALITYO NÁSREZERVACEPODMÍNKYKONTAKT

LÁZNĚ

WELLNESSRajecké Teplice - Pobyty a ceník

Nabídka pobytů pro rok 2017

Sleva 15 % z celkové ceny na pobyty od 7 nocí.
Sleva 15 %

z celkové ceny na pobyty Relax Classic, Relax Exclusive na 2 – 5 nocí v týdnu, tj. neděle – pátek.
Sezóna pro nabízené pobyty:

4. 1. – 12. 4., 18. 4. – 25. 12. 2017
Termíny pobytů s vyšší cenou:

28.4. – 1.5., 5.5. – 8.5., 31.8. – 3.9., 14. – 17.9., 16. – 19.11.

Relax CLASSIC /2 noci od 3 950 Kč >> více
Relax EXCLUSIVE /2 noci od 4 600 Kč
Relax CLASSIC v týdnu /2 – 5 nocí od 3 350 – 8 400 Kč
Preventivní léčebný pobyt /5 nocí od 9 900 Kč
/polopenze, lékařská prohlídka, 2 procedury denně/

Ubytování

Hotel Aphrodite**** - poskytuje klientům jedinečné pohodlí kombinací ubytování i procedúr poskytovaných pod jednou střechou. Balneoprocedúry jsou poskytované v nadstandardních podmínkách, v hotelu je špičková restaurace s kvalitní nabídkou jídel, stylovou kavárnou a také doplňkové služby. Hostům je k dispozici 47 pokojů, 8 apartmánů, 4 pokoje typu standard (rozměrově menší) s celkovou ubytovací kapacitou 89 lůžek. Pokoje jsou vybaveny telefónem s přímou volbou, TV /sat. prog./, minibarem, rádiobudíkem, ledničkou, koupelnou a WC.

Hotel Aphrodite Palace **** (bývalý hotel Velká Fatra), prošel rozsáhlou rekonstrukcí se zvýšením kategorie ubytování. Klientům nyní nabízí 111 komfortních pokojů i luxusní apartmá. Má vynikající polohu v centru městečka, proskleným přemostěním je spojen s Kúpelným domem Aphrodite, hosté tak „suchou nohou“ přejdou přímo k vodnímu i saunovému světu, ale také k relaxačním a léčebným procedurám. Hotelu dominuje velkolepá stylová lobby a restaurace zdobená zlatem a mramorem.

Hotel Malá Fatra*** - příjemné ubytovací zařízení situované v lázeňském parku a v blízkosti hotela Aphrodite s balneo centrem. Ubytovanie sa poskytuje ve 26 pokojích. Vybavení pokojů: telefón, TV /sat. prog./, rádio, chladnička, kúpeľňa a WC, jídelna, depozitné skříňky na recepci. Free WiFi internet v lobby.

Hotel Laura*** - atraktivní ubytování v areálu letního termálního koupaliště. Nachází se v překrásném přírodním prostředí, přímo pod Rajeckou skalou. Ubytovaní klienti mají volný vstup na koupaliště Laura. Hosté mají k dispozici 18 pokojů a 2 pokoje de Luxe. Vybavení pokojů: telefón, TV (sat. prog.), rádio, koupelna a WC, lednička (na chodbě). Free WiFi internet v lobby a v celém areálu koupaliště.

Villa Margaréta*** - luxusní ubytování v 8 pokojích s vysokým standardem, s možností trávení volného času v zahradě při fontáně. Hosté využívají služby recepce a restaurace hotelu Veľká Fatra. Vybavení pokojů: TV /sat.prog./, rádio, kuchyňský koutek, koupelna a WC.

Villa Flóra*** - sa nachází v krásném prostředí, proti kúpeľnému jezírku s restaurací Rybářská Bašta. Tichá poloha Villy nabízí hostům příjemné ubytování s kapacitou 15 míst. Stravování sa poskytuje v restauraci hotelu Veľká Fatra vzdálené 100m, nebo v restauraci Rybářská Bašta - 100m. Vybavení pokojů: TV /sat.prog./, rádio, telefón, kuchyňský koutek, koupelna a WC.

KONTAKTUJTE NÁS

Email:
info@balneaplus.cz

Telefon:
Zákaznická linka a telefonní kontakt - agentura Balnea Plus

556 315 465
606 773 396

Kurz EURA

Kurz převzat z www.kurzy.cz
Kurzy ČNB
EUR Vlajka meny EUR

Dárkový poukaz

Dárkový poukazUdělejte radost svým nejbližším!

DÁRKOVÝM POUKAZEM

darujete kromě nevšedního zážitku také kus zdraví

Zasílání informačních emailuAKTUÁLNĚ
pro VásBuďte vždy včas informování
o aktuálních slevách a výhodných nabidkách.

Vaše Emailová adresa

PARTNEŘI

KREVNÍ CENTRUM

KREVNÍ CENTRUM
«««« BALNEA plus - jsme tady pro Vaše zdraví »»»»

© 2010 - 2015 BALNEA plus