ÚVODAKTUALITYO NÁSREZERVACEPODMÍNKYKONTAKT

LÁZNĚ

WELLNESSRajecké Teplice - Volný čas

Rajecké Teplice leží uprostřed atraktivních středisek cestovního ruchu, turistiky a míst se vzácnými historickými památkami Slovenska. Lázně nabízejí bohatý kulturně společenský program a spoustu volnočasových aktivit. Mezi nejromantičtější patří loïkování na jezírku. Od května je k dispozici termální koupaliště Laura se 2 bazény (pro děti i dospělé), tenisový kurt zase láká aktivní sportovce.

V okolí lázní se nachází spousta zajímavostí, které lze návštěvníkům nabídnout. Pokud Vás lákají hrady a zámky, zažijete romantiku s nádechem historie, také návštěva kulturně-historických měst – Martin, Kremnica, Bánská Štiavnica patří k zajímavým zážitkům. Mezi zajímavé výlety patří také návštěva historické obce Rajecká Lesná, památkové rezervace Čičmany, či legendami opředené Těrchové.

Pro turisty bude určitě příjemným zpestřením objevovat krásy Rajecké doliny a pohoří Malá Fatra nebo využít širokou nabídku cyklotras různé náročnosti. Pro vyznavače golfu je k dispozici Golf Park Rajec – zasazených do nádherné krajiny s přírodními voldními plochami.

V zimním období jsou samozřejmostí kvalitně upravené svahy ve známých ski centrech Martinské hole, Vrátná, Veľká Rača – Oščadnica.

KONTAKTUJTE NÁS

Email:
info@balneaplus.cz

Telefon:
Zákaznická linka a telefonní kontakt - agentura Balnea Plus

556 315 465
606 773 396

Kurz EURA

Kurz převzat z www.kurzy.cz
Kurzy ČNB
EUR Vlajka meny EUR

Dárkový poukaz

Dárkový poukazUdělejte radost svým nejbližším!

DÁRKOVÝM POUKAZEM

darujete kromě nevšedního zážitku také kus zdraví

Zasílání informačních emailuAKTUÁLNĚ
pro VásBuďte vždy včas informování
o aktuálních slevách a výhodných nabidkách.

Vaše Emailová adresa

«««« BALNEA plus - jsme tady pro Vaše zdraví »»»»

© 2010 - 2018 BALNEA plus