ÚVODAKTUALITYO NÁSREZERVACEPODMÍNKYKONTAKT

LÁZNĚ

WELLNESS



Ostrožská Nová Ves - Region folklórních tradic

Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves – lázně se stoletou tradicí, leží v srdci Moravského Slovácka, asi 8 km od okresního města Uherského Hradiště. Samotná obec Ostrožská Nová Ves je vzdálená asi 1 km.

Ostrožská Nová Ves leží v rovinaté krajině, obklopená z jedné strany hřebenem Bílých Karpat, z druhé Chřibami, s typickou dominantou hradu Buchlova. Budovy lázní jsou obklopeny 10 hektarovým lesoparkem. Historie lázní sahá až do roku 1903, kdy byl prokázán léčivý účinek pramenů sirné vody, vyvěrajících v bažině nedaleko obce. Z původních malých obecních lázní se postupem času vybudovaly lázně do dnešní podoby.

V roce 1995 byla započata rekonstrukce lázní. Byl přestavěn a zmodernizován balneoprovoz, byly vybudovány nové jedno a dvoulůžkové pokoje, o několik let později byly nově opraveny dvě lázeňské vilky Vlasta a Šárka. V roce 2002 proběhla poslední etapa této rozsáhlé rekonstrukce, a to dostavbou nového traktu hlavní lázeňské budovy.

Sirnaté lázně patří do skupiny ROYAL SPA, privátního řetězce lázeňských a wellness hotelů. Krédem společnosti ROYAL SPA je zajistit „královskou péči všem hostům“, kteří navštíví jejich hotel. Věříme, že zde najdete vše, aby Váš lázeňský pobyt, ať už léčebný nebo relaxační, byl příjemný a vrátili jste se domů plní nové energie a v lepší zdravotní kondici.

Sirnaté lázně Vám nabízí komfort pod jednou střechou, poskytují léčbu komplexní, příspěvkovou i ambulantní. Nabízejí pobyt lázeňský, relaxační i víkendový.

Přírodní sirnaté prameny, vyvěrající v areálu lázeňského parku, se využívají ke všem léčebným koupelím - minerální sirná koupel, vířivá sirná koupel. Zakoupit si můžete také přírodní léčebnou kosmetiku Sinova, která je vyrobena z místních sirných pramenů a je používána při léčbě kožních onemocnění.

Léčebné indikace – nemoci pohybového aparátu (velkých i malých kloubů a páteře), - revmatická onemocnění kloubů/artritida, nemoci kožní – lupénka, akné, atopický ekzém, stavy po úrazech a totální endoprotéze.

Léčebné zdroje – léčivé prameny/dva místní sirnaté prameny jsou používány k léčbě pohybového aparátu a nemocí kožních.

Léčebné metody – lázeňská a wellness péče, zdravotnická služba 24 hodin denně:
- minerální sirné koupele (klidové, vířivé, perličkové)
- masáže, akupunktura, akupresura
- masáž lávovými kameny
- přírodní rašelinové a parafínové zábaly
- rehabilitační cvičení v bazénu nebo tělocvičně
- elektroléčba, plynové injekce, inhalace, přístrojová lymfodrenáž
- světloléčba, masťová terapie, sluneční lázně
- Nordic walking

KONTAKTUJTE NÁS

Email:
info@balneaplus.cz

Telefon:
Zákaznická linka a telefonní kontakt - agentura Balnea Plus

556 315 465
606 773 396

Kurz EURA

Kurz převzat z www.kurzy.cz
Kurzy ČNB
EUR Vlajka meny EUR

Dárkový poukaz

Dárkový poukazUdělejte radost svým nejbližším!

DÁRKOVÝM POUKAZEM

darujete kromě nevšedního zážitku také kus zdraví

Zasílání informačních emailuAKTUÁLNĚ
pro Vás



Buďte vždy včas informování
o aktuálních slevách a výhodných nabidkách.

Vaše Emailová adresa

«««« BALNEA plus - jsme tady pro Vaše zdraví »»»»

© 2010 - 2018 BALNEA plus