ÚVODAKTUALITYO NÁSREZERVACEPODMÍNKYKONTAKT

LÁZNĚ

WELLNESSOstrožská Nová Ves - Volný čas

Milovníci památek a historie na Slovácku najdou mnoho zajímavých prohlídkových objektů, ale také několik specializovaných naučných stezek. Při návštěvě lázní si většina z Vás nenechá ujít návštěvu významných památek – jako jsou Dolní Věstonice, hrad Buchlov, zámek Buchlovice, Velehrad – významné poutní místo, Památník Velké Moravy (Staré Město) – expozice, která dokumentuje dějiny Velkomoravské říše.

Také návštěva města Uherské Hradiště, rozprostřeného na levém břehu Moravy a právem považovaného za jedno z hlavních center Slovácka, patří k zajímavým zážitkům.

Poznávat zdejší pamětihodnosti a přírodní krásy můžete na stezkách pro pěší, pro cyklisty, v koňském sedle nebo z paluby lodi na Baťově kanálu. Můžete sportovat, nebo jen tak odpočívat u vody (štěrkopísková jezera v Ostrožské Nové Vsi).

Milovníci netradičních sportů a zábavy jistě ocení nabídku Leteckého klubu Kunovice na vyhlídkové lety po okolí nebo na tandemové seskoky padákem. Hráči golfu mohou v okolí Sirnatých lázní navštívit některé ze dvou devíti jamkových golfových hřišť - jedno se nachází ve Slušovicích (asi 25 km) a druhé v Kostelci (asi 30 km). Přímo v Ostrožské Nové Vsi je také možno využít golfového odpaliště - pro začátečníky.

KONTAKTUJTE NÁS

Email:
info@balneaplus.cz

Telefon:
Zákaznická linka a telefonní kontakt - agentura Balnea Plus

556 315 465
606 773 396

Kurz EURA

Kurz převzat z www.kurzy.cz
Kurzy ČNB
EUR Vlajka meny EUR

Dárkový poukaz

Dárkový poukazUdělejte radost svým nejbližším!

DÁRKOVÝM POUKAZEM

darujete kromě nevšedního zážitku také kus zdraví

Zasílání informačních emailuAKTUÁLNĚ
pro VásBuďte vždy včas informování
o aktuálních slevách a výhodných nabidkách.

Vaše Emailová adresa

«««« BALNEA plus - jsme tady pro Vaše zdraví »»»»

© 2010 - 2018 BALNEA plus