ÚVODAKTUALITYO NÁSREZERVACEPODMÍNKYKONTAKT

LÁZNĚ

WELLNESSKúpele Nový Smokovec - Volný čas

Hotelový komplex lázní se nachází ve významném rekreačním středisku Smokovce, ve střední oblasti Vysokých Tater, blízko od nejvýznamnějších turistických center. Nezanedbatelnou výhodou je také umístění zastávky pozemní električky před komplexem lázní, s prodejem jízdenek přímo na recepci.

Smokovce poskytují návštěvníkům všestranné možnosti k rekreaci, relaxaci, regeneraci psychických, ale i fyzických sil. Jsou výbornou základnou pro vycházky, ale i vysokohorskou turistiku – Hrebienok, Tatranská Lomnica, Štrbské pleso a další, uspokojí návštěvníky v letním i zimním období.

Tatranská Lomnica je najvětší tatranskou osadou. Je to významné turistické centrum, kde najdeme nejen sportovní, ale také kulturní zařízení či k zábavě. Ať je to lyžařský terén, bazény, sportovní hřiště, ale také piknikovou louku a další atraktivity cestovného ruchu. Je zde také lanová dráha na Skalnaté pleso a dále pak až na Lomnický štít, nebo naopak pro uklidnění nedaleké golfové středisko.

Hrebienok je se Smokovcem spojen pozemní lanovou dráhou, stanice je asi 200 m od lázeňského komplexu. Je to úvodní stanice pro mnohé horské túry a v zimě nabízí 2 km dlouhou sáňkářskou dráhu, půjčovna saní v lázních je bezplatná.

Štrbské pleso - nejvýše položená tatranská osada v nadmořské výšce 1350 m, s nejtypičtějším ledovcovým jezerem (plesem) v místě, kde se spojují Furkotská a Mlynická dolina na konci hřebenu Soliska. Má rozlohu 20 hektarů a největší hloubku 20 m.

K fakultativním výletům je vhodné zařadit i iulturní památky – Kežmarok, Levoča, Starolubovňanský nebo Spišský hrad a Spišská kapitula, Klášter Strážky nebo Červený Klašter.

K nezapomenutelným zážitkům bude určitě patřit i splavování Dunajce na pltích nebo naopak návštěva jeskyní (Demänovská, Belianská) či Muzeum Liptovskej dediny v Pribylině.

Aguapark Poprad nebo Tatralandia v Liptovském Mikuláši nebo termální koupaliště Bešeňová jsou vhodným typem k využití volného času v případě nepříznivého počasí.

KONTAKTUJTE NÁS

Email:
info@balneaplus.cz

Telefon:
Zákaznická linka a telefonní kontakt - agentura Balnea Plus

556 315 465
606 773 396

Kurz EURA

Kurz převzat z www.kurzy.cz
Kurzy ČNB
EUR Vlajka meny EUR

Dárkový poukaz

Dárkový poukazUdělejte radost svým nejbližším!

DÁRKOVÝM POUKAZEM

darujete kromě nevšedního zážitku také kus zdraví

Zasílání informačních emailuAKTUÁLNĚ
pro VásBuďte vždy včas informování
o aktuálních slevách a výhodných nabidkách.

Vaše Emailová adresa

«««« BALNEA plus - jsme tady pro Vaše zdraví »»»»

© 2010 - 2018 BALNEA plus