ÚVODAKTUALITYO NÁSREZERVACEPODMÍNKYKONTAKT

LÁZNĚ

WELLNESSLuhačovice - Miramare - Pobyty a ceníkNabídka pobytů pro rok 2017

Zimní lázeňská sezóna: 15.1. - 11.3., 22.10. – 20.12
Mezisezóna: 12.3. – 22.4., 24.9. – 21.10.
Hlavní sezóna: 23.4. – 23.9.

Komplexní kúra /L /7 nocí od 9 450 Kč
Harmonie a zdraví /L /7 nocí od 8 050 Kč >> více
Seniorský pobyt /L /7 nocí od 8 050 Kč
Wellness pobyt /R /7 nocí od 8 050 Kč
Lázeňská siesta /R /7 nocí od 7 350 Kč
Beauty program /R /7 nocí od 10 150 Kč
Relax v průběhu týdne /2 - 4 noci od 2 090 - 3 880 Kč >> více
Prodloužený víkend /3 noci od 4 220 Kč >> více
Potěšení z Jávy /2 noci od 3 390 Kč
Víkendový pobyt /2 nocí od 2 790 Kč

Ubytování

Lázeňský hotel MIRAMARE - je v provozu od roku 1996 a je tvořen třemi vzájemně propojenými budovami - Miramare I ***, Miramare II **** a Vila Helena ****. Součástí lázeňského komplexu Miramare jsou též depandance Vila Rita *** a Vila Nasťa **. Lázeňský hotel komplexní služby pod jednou střechou. K léčbě jsou využívány vlastní léčebné minerální prameny: pramen Sv. Josefa a pramen Jaroslava.

MIRAMARE II **** nabízí 30 dvoulůžkových, 15 jednolůžkových pokojů a 3 apartmá, komfortně vybavené pokoje kategorie superior. Vybavení pokojů: koupelna se sprchou nebo vanou, WC, pokoje s TV+SAT, telefonem a ledničkou, částečně s balkónem. Apartmány mají oddělenou ložnici a obývací pokoj, dvě koupelny a WC, minibar. Budova je vybavena výtahem.

Vila HELENA **** nabízí 25 jednolůžkových pokojů a 1 prezidentské apartmá, komfortně vybavené jednolůžkové pokoje kategorie superior. Vybavení pokojů: koupelna se sprchou nebo vanou, WC, pokoje s TV+SAT, telefonem a ledničkou, částečně s balkónem. Budova je vybavena výtahem. Luxusní prezidentské apartmá: 2 ložnice, 2 koupelny, obývací pokoj s pracovnou, velká terasa s výhledem na město, výtah přímo do pokoje. Apartmá je vybaveno TV+SAT, telefonem, minibarem a připojením na internet.

MIRAMARE I *** nabízí 12 jednolůžkových a 21 dvoulůžkových pokojů kategorie standard se sprchou, WC, TV+SAT a telefonem. Pokoje jsou bez balkonu. Budova je vybavena výtahem. Depandance Vila RITA*** nabízí 4 jednolůžkové, 6 dvoulůžkových pokojů a 2 menší apartmány kategorie standard. Tato depandance je vzdálena asi 30 metrů od lázeňského komplexu Miramare. Pokoje jsou se sprchou nebo vanou, WC, TV+SAT a telefonem, částečně s balkonem. Apartmá má oddělenou ložnici a obývací pokoj, koupelnu se sprchou nebo vanou, WC, TV+SAT, telefon. Budova je bez výtahu. Lázeňský hotel Vila ANTOANETA - Moderní lázeňský hotel Vila Antoaneta je v provozu od roku 2006 a je tvořen třemi vzájemně propojenými budovami Vila Antoaneta****, Vila Petřín*** a Vila Pernštýn***. Tento komplex se nachází v klidné lázeňské čtvrti Luhačovic v blízkosti lázeňského parku a kolonády a nabízí hostům komplexní služby pod jednou střechou.

VILA ANTOANETA **** nabízí komfortně vybavené pokoje a apartmány kategorie superior. Vybavení pokojů: koupelna se sprchou nebo vanou, fénem, WC, pokoje s TV+SAT, telefonem a ledničkou, částečně s balkónem. Apartmány mají oddělenou ložnici a obývací pokoj, koupelnu s vanou, 2 x WC, minibar. Tato budova je vybavena výtahem.

VILA PETŘÍN *** A VILA PERNŠTÝN *** nabízejí pokoje kategorie standard se sprchou nebo vanou, WC, TV+SAT, fénem, telefonem a ledničkou. Budovy nejsou vybaveny výtahem.

KONTAKTUJTE NÁS

Email:
info@balneaplus.cz

Telefon:
Zákaznická linka a telefonní kontakt - agentura Balnea Plus

556 315 465
606 773 396

Kurz EURA

Kurz převzat z www.kurzy.cz
Kurzy ČNB
EUR Vlajka meny EUR

Dárkový poukaz

Dárkový poukazUdělejte radost svým nejbližším!

DÁRKOVÝM POUKAZEM

darujete kromě nevšedního zážitku také kus zdraví

Zasílání informačních emailuAKTUÁLNĚ
pro VásBuďte vždy včas informování
o aktuálních slevách a výhodných nabidkách.

Vaše Emailová adresa

PARTNEŘI

KREVNÍ CENTRUM

KREVNÍ CENTRUM
«««« BALNEA plus - jsme tady pro Vaše zdraví »»»»

© 2010 - 2015 BALNEA plus