ÚVODAKTUALITYO NÁSREZERVACEPODMÍNKYKONTAKT

LÁZNĚ

WELLNESSKúpele NIMNICA minerální perla Slovenska

Kúpele Nimnica - nejmladší slovenské lázně, v příjemném, téměř rodinném prostředí, přímo nad hladinou Nosické přehrady. Uhličitá minerální voda s vysokou koncentrací látek – draslík, hořčík, jód, sodík, vápník, železo a další, se využívá zejména při léčbě dýchacího, pohybového a zažívacího ústrojí, ale i dalších nemocí.

Vzácná minerální voda, lázeňské služby a kvalifikovaný personál již navrátily zdraví tisícům lázeňských hostů v krátké historii lázní. Relaxační a víkendové pobyty či pobyty pro seniory si získaly oblibu u klientů, kteří vítají blahodárné účinky minerální vody v kombinaci s příznivými klimatickými podmínkami a příjemným prostředím. Medicínské wellness centrum se saunami, vířivkou, tepidariem nebo příjemná a léčivá atmosféra solné jeskyně, či sezónní plavba lodí po přehradě, to vše dohromady poskytuje hostům lázní příjemné a nezapomenutelné zážitky.

Léčebné indikace: dýchací a trávicí cesty, gynekologické a onkologické nemoci, pohybový a oběhový aparát, nemoci z povolání a další.

Léčebné zdroje: přírodní léčivá vysoce mineralizovaná voda, s vysokou koncentrací látek.

Léčebné metody: pitná léčba minerálních pramenů, uhličité koupele, vodoléčba, inhalace, léčebný tělocvik i cvičení ve vodě, komplexní elektroléčba a mnoho dalších.

KONTAKTUJTE NÁS

Email:
info@balneaplus.cz

Telefon:
Zákaznická linka a telefonní kontakt - agentura Balnea Plus

556 315 465
606 773 396

Kurz EURA

Kurz převzat z www.kurzy.cz
Kurzy ČNB
EUR Vlajka meny EUR

Dárkový poukaz

Dárkový poukazUdělejte radost svým nejbližším!

DÁRKOVÝM POUKAZEM

darujete kromě nevšedního zážitku také kus zdraví

Zasílání informačních emailuAKTUÁLNĚ
pro VásBuďte vždy včas informování
o aktuálních slevách a výhodných nabidkách.

Vaše Emailová adresa

«««« BALNEA plus - jsme tady pro Vaše zdraví »»»»

© 2010 - 2018 BALNEA plus