ÚVODAKTUALITYO NÁSREZERVACEPODMÍNKYKONTAKT

LÁZNĚ

WELLNESSLuhačovice - Pobyty a ceník


Nabídka pobytů pro rok 2020

Zimní lázeňská sezóna: 02.1. - 22. 2., 22. 11. – 20.12.
Mezisezóna: 23. 2. – 18. 4., 4. 10. – 21.11.
Hlavní sezóna: 19. 4. – 3.10.

Tradiční luhačovická kúra /7 nocí, PP, 18 proc. od 13 475 Kč
Týden pro zdraví /7 nocí, PLP, 14 proc. od 10 430 Kč
Pobyt pro seniory /7 nocí, PLP, 9 proc. od 9 170 Kč
 
Relaxační pobyt /7 nocí, PLP, 7 proc., od 9 625 Kč
Lázeňská dovolená /7 nocí, PLP, 5 proc. od 9 030 Kč
TOP pro každý věk /7 nocí, PLP, 8 proc. od 8 715 Kč
Zdravá záda /7 nocí, PLP, 12 proc. od 10 710 Kč
Relax a wellness /4 noci Ne-Čt, PLP, 5 proc. od 6 080 Kč
Prodloužený víkend /3 noci Čt-Ne, PLP, 3 proc. od 5 550 Kč
Víkendový pobyt /2 noci Po-Pá, PLP, 2 proc. od 3 700 KčUbytování

Lázeňské hotely

Riviera ***- moderní garni hotel – novinka

Moderní garni hotel vznikl rekonstrukcí oblíbeného penzionu. V objektu je k dispozici 75 lůžek, všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Hotel je vybaven výtahem. Hotelovým hostům slouží recepce, současně i pro nedaleké penziony Vepřek a Póla. V restauraci se podávají snídaně bufetovou formou, hostům je k dispozici společenská místnost s čajovou kuchyňkou a internetový koutek. Obědy a večeře se podávají ve Společenském domě.

Vila „Alpská růže“ ****

Vila Alpská růže s krásným výhledem do parku se nachází přímo v klidném centru lázní, nedaleko kolonády a minerálních pramenů. Dnes poskytuje luxusní ubytování na úrovni čtyřhvězdičkového hotelu ve 2 dvoulůžkových apartmánech (samostatná ložnice a obývací prostor s možností přistýlky), 4 studiích pro 2 osoby (ložnice s kuchyňkou) a 2 studiích pro 4 osoby (dvě oddělené ložnice).

Palace ****

Komfortní lázeňský hotel Palace zaujímá dominantní polohu v centru Luhačovic. Svým hostům poskytuje hotel Palace pohodlné bydlení, restaurační služby a léčebné procedury "pod jednou střechou". Lázeňský hotel má bezbariérový vstup, výtah a bezbariérový vstup do balneoprovozu. Všechny pokoje jsou vybaveny televizorem se satelitním příjmem, rádiem, telefonem a malým trezorem.

Dům Bedřicha Smetany ****

Luxusní secesní lázeňský hotel je situován v centru lázní, uprostřed krásného a tichého parku. Hotel poskytuje nejnáročnějším hostům vysoký standard ubytování v pokojích se stylovými interiéry, vybavenými telefonem, rádiem a televizorem se satelitním příjmem. Hotel nabízí rovněž zrekonstruované pokoje typu superior vybavené minibarem. Lázeňský hotel má bezbariérový vstup a výtah.

Chaloupka ****

Reprezentativní lázeňská vila Chaloupka leží v centru lázní, v příjemném prostředí parku, v blízkosti kolonády a lázeňských zařízení. Vila Chaloupka nabízí hostům ubytování ve dvou luxusních apartmá se stylovým nábytkem dotvářejícím dobovou atmosféru.

Jestřabí ***

Nově zrekonstruovaný garni hotel Jestřabí se nachází v klidném lázeňském parku, v blízkosti kolonády a lázeňských léčebných zařízení. Stylově vybavené interiéry recepce, baru, jídelny a jedno a dvoulůžkových pokojů s příslušenstvím, televizorem a telefonem, podtrhují historický ráz budovy s typickou architekturou slovenského architekta Dušana Jurkoviče. Hostům nabízíme standardní služby hotelového lobby baru a recepce. Snídaně jsou formou bufetu, obědy a večeře jsou podávány ve Společenském domě (300 m).

Morava *** superior

Hotel nabízí komfortní ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích. Prostorný hotelový komplex sestává ze čtyř vzájemně propojených pavilonů (A, B, C, D) a nachází se v centru města. Součástí hotelu je denní bar s Wi-Fi připojením k internetu. Hostům slouží také hotelové kadeřnictví a dvě restaurace, kam se chodí stravovat. Hotel nabízí služby pod jednou střechou a většinu procedur přímo v hotelu.

ALEXANDRIA ****

zařazena do kategorie wellness hotelů

SPOLEČENSKÝ DŮM

Společenský dům, kulturní a společenské centrum lázní, zaujímá dominantní polohu v lázeňském areálu. Ve Společenském domě se poskytuje stravování lázeňským hostům, ubytovaným v nedalekých lázeňských penzionech. Společenský dům zajišťuje recepční službu pro lázeňské penziony: Póla, Vepřek (cca 700 m), Rodina (cca 700 m), Vila Alpská růže (cca 100 m) a Taťána (cca 400 m). Na léčebné procedury se ze Společenského domu a lázeňských penzionů dochází do nedalekých léčebných zařízení Lázeňské polikliniky. Společenský dům a léčebná zařízení Lázeňské polikliniky nemají bezbariérový vstup.

VILA POD LIPAMI - novinka

Vila pod lipami, která prošla celkovou rekonstrukcí, leží přímo v klidném centru lázní, uprostřed lázeňského parku s minerálními prameny. Její polohu vedle antukových tenisových kurtu pod pramenem Ottovka ocení především příznivci tenisu. Vila pod lipami nabízí ubytování v útulně zařízených pokojích s výhledem do parku a s vlastním příslušenstvím. Ve všech pokojích je dispozici bezplatné kabelové připojení k internetu a jsou vybaveny TV, telefonem, lednicí a varnou konvicí.

Stravování: ve Společenském domě (cca 200).

Léčebné procedury: jsou poskytovány v zařízeních Lázeňské polikliniky.

Parkovací možnosti: Parkovat lze u Lázeňské polikliniky cca 400 m (za poplatek), možnost pronájmu garáže (cca 600 m).

Lázeňské penziony

Vepřek

Penzion Vepřek najdete v klidné části v blízkosti centra města. V penzionu není výtah. Pokoje jsou rekonstruovány, se standardním vybavením, s vlastním příslušenstvím a TV. Stravování ve Společenském domě, na procedury se dochází do Centrálních lázní.

Póla

Penzion Póla najdete v klidné části v blízkosti centra města. V penzionu není výtah. Pokoje jsou rekonstruovány, se standardním vybavením, s vlastním příslušenstvím a TV. Stravování ve Společenském domě, na procedury se dochází do Centrálních lázní.

Myslivna

Nachází se u lázeňské kolonády. Možné ubytování 3 osob ve dvoulůžkovém a jednolůžkovém pokoji se společným příslušenstvím. V penzionu není výtah. Pokoje typu standard a economy. Stravování ve Společenském domě, na procedury se dochází do Centrálních lázní.

KONTAKTUJTE NÁS

Email:
info@balneaplus.cz

Telefon:
Zákaznická linka a telefonní kontakt - agentura Balnea Plus

556 315 465
606 773 396

Kurz EURA

Kurz převzat z www.kurzy.cz
Kurzy ČNB
EUR Vlajka meny EUR

Dárkový poukaz

Dárkový poukazUdělejte radost svým nejbližším!

DÁRKOVÝM POUKAZEM

darujete kromě nevšedního zážitku také kus zdraví

Zasílání informačních emailuAKTUÁLNĚ
pro VásBuďte vždy včas informování
o aktuálních slevách a výhodných nabidkách.

Vaše Emailová adresa

«««« BALNEA plus - jsme tady pro Vaše zdraví »»»»

© 2010 - 2018 BALNEA plus