ÚVODAKTUALITYO NÁSREZERVACEPODMÍNKYKONTAKT

LÁZNĚ

WELLNESSLúčky - Lázně pro celou rodinu

Kúpele Lúčky patří mezi nestarší lázně na Slovensku. Jejich historie se datuje od r. 1761. Leží v horské dolině v nadmořské výšce 621 m, pod úbočím Choče (1 611 m) na rozhraní Oravy a Liptova, 14 km od Ružomberka. Charakter okolí a nadmořská výška zařazují Lúčky do klimatické oblasti tatranských horských pásem. Impozantní Choč a ostatní pohoří, jehličnaté lesy a horské louky tvoří malebné okolí lázní.

V minulosti se Kúpele Lúčky specializovaly jen na léčbu ženských a onkologických nemocí, ale v roce 2005 se znovu vrátily k léčbě pohybového ústrojí. K dosud léčeným indikacím tak přibyla i léčba nemocí z povolání. V rámci léčení nemocí pohybového ústrojí mají lázně vhodné podmínky i na prevenci a léčbu osteoporózy.
Minerální voda z pramene Valentína se používá ve všech bazénech a samostatných koupelích. Je vhodná i jako pitná procedúra. Pro veřejnost jsou k dispozici v pracovní dny odborné ambulance: gynekologická, ortopedická, ambulance fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace.

Novinkou posledního období je nový, celoročně otevřený AQUA – VITAL Park: jeho součástí je sedací bazén s termální minerální vodou s teplotou 36 °– 38 °C, rekreační bazén s teplotou vody 28 ° – 33 °C a různými atrakcemi (vzduchová sedadla, protiproud, vzduchová lehátka, vodní číše, masážní trysky, chrliče vody, podhladinové osvětlení) a saunový svět (finská sauna, mentolová sauna, římská parní koupel, Kneippova koupel a tepidárium). K dispozici je i vnitřní minerální bazén s teplotou vody 33 ° –35 °C . Součástí AQUA – VITAL Parku je Snack bar s velkou nabídkou jídel a nápojů (systém „á la carte“) a banketka pro uzavřenou společnost.

Kúpele Lúčky jsou vhodné pro všechny věkové kategórie, proto jsou také nazývány „Lázně pro celou rodinu“. Obdobně rozsáhlá je i nabídka pobytů, jak léčebných, preventivních, wellness nebo také lyžařských, turistických a také přizpůsobených požadavkům zákazníků – např. o velikočních nebo vánočních svátcích. Kúpele Lúčky jsou držitelem certifikátu ISO 9000.

Léčebné indikace: ženské nemoci, nemoci pohybového ústrojí, nervové, onkologické a nemoci z povolání.

Léčebné zdroje: minerální pramen Valentína ( k prevenci osteoporózy, snížení hladiny cholesterolu, příznivě ovlivňuje funkci žlučníku,k desinfekci močových cest)

Léčebné metody: - termální voda z minerálního pramene Valentína o teplotě 32o C je rozhodujícím činitelem v lázeňské léčbě: v bazénech při klidové léčbě nebo hydrokinezioterapii a ve vanových koupelích (uhličité, perličkové, přísadové, vířivé).
Další fyzioterapeutické procedury:
- parafínové nebo peloidní zábaly
- masáže (klasické, podvodní, reflexní, japonská, lymfodrenáž ruční i přístrojová
- skotské střiky, vířivka/whirlpool
- elektroterapie
- intrador – plynové injekce oxidu uhličitého
- léčebný tělocvik
- doplňková léčba: inhalace, oxygenoterapie, psychorelaxace, autotrakce

KONTAKTUJTE NÁS

Email:
info@balneaplus.cz

Telefon:
Zákaznická linka a telefonní kontakt - agentura Balnea Plus

556 315 465
606 773 396

Kurz EURA

Kurz převzat z www.kurzy.cz
Kurzy ČNB
EUR Vlajka meny EUR

Dárkový poukaz

Dárkový poukazUdělejte radost svým nejbližším!

DÁRKOVÝM POUKAZEM

darujete kromě nevšedního zážitku také kus zdraví

Zasílání informačních emailuAKTUÁLNĚ
pro VásBuďte vždy včas informování
o aktuálních slevách a výhodných nabidkách.

Vaše Emailová adresa

«««« BALNEA plus - jsme tady pro Vaše zdraví »»»»

© 2010 - 2018 BALNEA plus