ÚVODAKTUALITYO NÁSREZERVACEPODMÍNKYKONTAKT

LÁZNĚ

WELLNESSLéčebné lázně JÁCHYMOV – První radonové lázně světa

Lázně Jáchymov se pyšní již více než 100 let tradicí lázeňské radonové léčby, jejíž unikátnost je známá po celém světě. A také je to několik století, kdy je znám léčebný účinek radonové vody na lidský organismus.

Novodobou tradicí pro Lázně Jáchymov je medicínské pojetí lázeňské péče a také vynikající úroveň poskytovaných služeb. Lázně nabízejí unikátní léčbu pohybového aparátu pomocí radonové vody.

Radon je vzácný radioaktivní plyn, který je zdrojem měkkého záření alfa. Léčba měkkým alfa zářením mírní bolesti a záněty pohybového ústrojí, posiluje imunitu, pozitivně ovlivňuje metabolismus, působí na aktivizaci organismu. Při lázeňských kúrách se jedná o tak nízké dávky alfa záření, že není třeba se obávat vedlejších účinků.

Lázeňské centrum Agricola je nejstarším symbolem lázní. Leží v srdci lázní a od svého vzniku poskytuje komplexní zdravotnické služby a léčebné procedury.

Lázně Jáchymov to je: Tradice – Inovace – Zdraví. Každý klient se vrací z pobytu v Jáchymově nejen spokojenější, ale také zdravější.
„Poznejte účinky radonové vody a procedur v lázních Jáchymov a určitě se zde budete rádi vracet“.

Léčebné indikace: chronická onemocnění pohybového aparátu – zánětlivé, degenerativní stavy a stavy po úrazech, revmatické choroby, Bechtěrevova nemoc, neurologická a cévní onemocnění.

Léčebné zdroje: léčivá radonová voda - používají se 4 prameny (Curie, C1, Běhounek, Agricola).

Léčebné metody: léčebné a rehabilitační procedury – radonové koupele, podvodní masáže, perličkové, vířivé a bylinné koupele, skotské střiky, rehabilitační cvičení v bazénu, skupinový nebo individuální tělocvik, klasické i reflexní masáže, uhličité koupele a elektroléčba.

KONTAKTUJTE NÁS

Email:
info@balneaplus.cz

Telefon:
Zákaznická linka a telefonní kontakt - agentura Balnea Plus

556 315 465
606 773 396

Kurz EURA

Kurz převzat z www.kurzy.cz
Kurzy ČNB
EUR Vlajka meny EUR

Dárkový poukaz

Dárkový poukazUdělejte radost svým nejbližším!

DÁRKOVÝM POUKAZEM

darujete kromě nevšedního zážitku také kus zdraví

Zasílání informačních emailuAKTUÁLNĚ
pro VásBuďte vždy včas informování
o aktuálních slevách a výhodných nabidkách.

Vaše Emailová adresa

«««« BALNEA plus - jsme tady pro Vaše zdraví »»»»

© 2010 - 2018 BALNEA plus