ÚVODAKTUALITYO NÁSREZERVACEPODMÍNKYKONTAKT

LÁZNĚ

WELLNESSJáchymov - Pobyty a ceník

Nabídka pobytů pro rok 2019

Zimní lázeňská sezóna: 2. 1. – 14. 4., 16. 11. – 22. 12.
Hlavní lázeňská sezóna: 15. 4. – 15. 11., 23. 12. – 1. 1.

Kúra pro zdraví /7 nocí, PP, 11 proc., od 10 360 Kč >> více
Kúra bez radon. koupelí /14 nocí, PP, 42 proc, od 22 540 Kč
Základní radonová kúra /14 nocí, PP, 28 proc., od 21 840 Kč
Tradiční radonová kúra /14 nocí, PP, 42 proc., od 24 640 Kč

Vital Klasik /7 nocí, PLP, 10 proc., od 9 310 Kč
Aktivní dovolená /4 noci, PLP, 6 proc., od 4 920 Kč
Lázeňský relax*) /3 noci, PLP, 5 proc., od 5 940 Kč

Poznámka: *) - Lázeňský relax je poskytován klientům pouze v Hotelu Běhounek nebo Radium Palace.

Ubytování – Lázeňské hotely

Radium Palace**** – hotel je umístěn uprostřed rozsáhlého lesoparku. Má vysokou úroveň, pokoje jsou zařazeny v 5 kategoriích – apartmány, superior plus, superior, de Luxe a 1. A , v objektu jsou i pokoje bezbariérové. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha/vana, fén, WC), TV se satelitními programy, minibarem, zabudovaným trezorem a telefonem. Stravování je poskytováno ve 4 restauračních prostorách, k dispozici je hotelová kavárna se Zimní zahradou a letní terasou, koncertní sál. Všechny procedury se poskytují v hotelu, dostupnost i těžce postiženým, je zde také nepřetržitá zdravotnická služba, wellness centrum s bazénem a whirlpoolem i saunou.

Akademik Běhounek ***+ - se nachází ve svahu nad Jáchymovským údolím. U klientů je oblíbený pro nádherný výhled do Krušných hor, který se jim nabízí z balkónů a teras. Má komfortně vybavené apartmány a jedno a dvoulůžkové pokoje, vč. několika bezbariérových. Všechny jsou vybaveny balkónem, koupelnou se sprchou a WC, TV se satelitními programy, zabudovaným trezorem a telefonem. Stravování probíhá ve dvou prostorných restauracích. Procedury se poskytují v hotelu, dostupnost i těžce postiženým, nepřetržitá zdravotnická služba, bazén s whirlpoolem.

Hotel Astoria *** -hotelový komplex, který se nachází v centru lázeňské části Jáchymova, naproti Aquacentru Agricola. Hosté tak mohou využít nejen bazén a saunový svět, ale také široké spektrum wellness procedur. Hotel nabízí moderní a pohodlné ubytování, recepci, restauraci s bufetovým stolováním, procedury jsou klientům poskytovány v centru Agricola nebo Curie.

Curie *** - moderní panelový objekt, který hostům poskytuje komplexní lázeňského péči – léčení, ubytování i stravování. Ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny sprchou a WC, TV SAT, ledničkou, telefonem a zabudovaným trezorem. Strava se podává v prostorné restauraci. V budově je nepřetržitá zdravotnická služba, jsou zde poskytovány léčebné procedury i těžce postiženým pacientům.

Lázeňský dům Praha – je krytým průchodem propojena se sanatoriem Curie a tím poskytuje služby komplexního léčebného zařízení. Ubytovací část má komfortní úroveň. Jedno a dvou lůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou a WC, TV SAT, ledničkou a telefonem. Stravování a léčebným program je poskytován v části Curie.

Lázeňským dům Elektra – je také propojen krytým koridorem se sanatoriem Curie. Ubytování je poskytování v jednou a dvou lůžkových pokojích, které jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, TV SAT, ledničkou a telefonem. Stravování a léčebné procedury jsou poskytování v části objektu Curie.

KONTAKTUJTE NÁS

Email:
info@balneaplus.cz

Telefon:
Zákaznická linka a telefonní kontakt - agentura Balnea Plus

556 315 465
606 773 396

Kurz EURA

Kurz převzat z www.kurzy.cz
Kurzy ČNB
EUR Vlajka meny EUR

Dárkový poukaz

Dárkový poukazUdělejte radost svým nejbližším!

DÁRKOVÝM POUKAZEM

darujete kromě nevšedního zážitku také kus zdraví

Zasílání informačních emailuAKTUÁLNĚ
pro VásBuďte vždy včas informování
o aktuálních slevách a výhodných nabidkách.

Vaše Emailová adresa

«««« BALNEA plus - jsme tady pro Vaše zdraví »»»»

© 2010 - 2018 BALNEA plus