ÚVODAKTUALITYO NÁSREZERVACEPODMÍNKYKONTAKT

LÁZNĚ

WELLNESSBardejovské Kúpele - Pobyty a ceník

Nabídka pobytů pro rok 2019

Mimo sezóna: 5. 1. - 30. 4., 11. 11. – 21. 1.
Hlavní lázeňská sezóna: 1. 5. – 16. 6., 16. 9. – 10. 11.
Letní TOP sezóna: 17. 6. - 15. 9

Wellness Relax v týdnu /3 noci, PP, 5 proc., od 4 950 Kč
Vital – víkendový na 2- 4 noc /4 noci, PP, 7 proc. od 7 150 Kč
Bauty Elizabeth s fitness /3 noci, PP, 3 proc., od 6 120 Kč
Ozdravný pobyt bez procedur /1 a více nocí, PLP, od 1 150 Kč
Standard /6 nocí, PP, 15 proc., od 9 200 Kč
SENIOR /6 nocí, PP, 15 proc., od 8 400 Kč
Extra – pro náročné /6 nocí, PP, 20 proc. od 10 700 Kč

Ubytování

Ozón***

Lázeňský hotel Ozón prošel před několika léty rozsáhlou rekonstrukcí a rozsahem svých služeb uspokojí i náročné návštěvníky. Svou lůžkovou kapacitou je největším ubytovacím zařízením lázní. Budova má 5 poschodí, pro pohodlí klientů jsou k dispozici výtahy, jídelna, skleněnou chodbou je propojen s Kúpeľným domom, kde je umístěna poliklinika i balneocentrum, kde se poskytují procedury.

V objektu je 8 jednolůžkových, 162 dvoulůžkových pokojů a 8 apartmánů. Pokoje jsou vybaveny novým, moderním nábytkem, telefónem, TV se satelitem, rádiem a ledničkou. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a většina z nich balkón.

Pro klienty jsou k dispozici další hotelové služby: recepce se směnárnou a trezorem, PC s připojením na internet, kavárna – s hudební produkcí (živá hudba a tanec), cestovní kancelář, fitness centrum, sauna, solárium, masáže, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, nepřetržitá lékařská služba, galérie - výstava zasloužilého umělce Vojtěcha Löfflera, salónky, konferenční místnosti s kapacitou 120 – 150 osob, hlídané parkoviště.

Hotel Astória ***

Hotel Astória je historickou dominantou Kúpelí. Byl postaven v roce 1898 a při jeho výzdobě i v interiéru, byla použita neorenesanční a neobaroková ornamentika. Nachází se v centru přímo proti lázeňské kolonáde. Budova je dvoupatrová, má výtah i jídelnu a je propojena chodbou s Kúpeľným domom i hotelem Ozón. K dispozici je 20 jednolůžkových a 31 dvolůžkových pokojů a 3 apartmány. Většina pokojů je po rekonstrukci, vybavená nábytkem ladícím s historických stylem budovy, koupelnou s WC, TV/sat, rádiem, telefonem a ledničkou. Pokoje, které nebyly rekonstruované jsou v nabídce značeny **. V hotelu Astória je také koncertní sál s kapacitou 100 mist, prostory na konference, semináře, školení, salónek pro 15 osob, letní terasa s expressem.

Hotel Mier***

Hotel Mír sa nachází nedaleko letního koupaliště, asi 400m od centra lázní. Všechny pokoje hotelu byly kompletně zrekonstruovány a jsou zařízené moderním nábytkem. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje a apartmány. Na každém pokoji je koupelna s WC, TV/sat, radiobudík, telefón a lednička. V hotelu je recepce, restaurace s kapacitou 70 míst, denní bar, salónek, letní terasa.

Penzión František ***

Penzión František je novým ubytovacím zařízením. Vznikl rekonstrukcí a rozšířením již existujícího objektu. Nyní nabízí ubytování v moderních a prostorných pokojích. Nachází se asi 300m od centra lázní. K dispozici je 22 dvoulůžkových a 1 jednolůžkový pokoj, 2 apartmány. Pokoje jsou vybavené koupelnou (sprcha a WC), TV/Sat, radiobudíkem, telefonem, ledničkou. Stravování poskytuje hotel Ozón /příp. Astória/, vzdálené asi 150 - 200m, procedúry se poskytují v Kúpeľnom domě.

Vila Diana***

Diana je zrekonstruovanou vilou a nabízí kvalitní ubytování i pro náročnější návštěvníky lázní. Nacház sa asi 200 m od centra lázní, na okraji lázeňského lesa. K dispozici je 5 jednolůžkových a 5 dvoulůžkových pokojů, vybavených koupelnou (sprcha a WC), TV/Sat, rádiobudíkem, telefonem a ledničkou. Stravování se poskytuje v hotelu Ozón, vzdáleného cca 150m a procedúry v Kúpeľnom dome.

Hotel Alžbeta **

Hotel Alžběta nabízí ubytování pro méně náročné hosty. Nachází se na konci lázeňského parku, v centru Bardejovských kúpeľov, jen 50 m od Kolonády. Budova je dvoupatrová, není je vybavena výtahem a v přízemí je Solná jaskyně. K dispozici jsou 2 jednolůžkové a 26 dvoulůžkových pokojů, jsou vybaveny koupelnou s toaletou, TV/Sat, rádiobudíkem. Všechny služby jsou poskytované pod jednou střechou díky spojovací chodbě hotelu – propojení s Kúpeľným domem, Ozónem i Astorií, kde je poskytováno stravování.

Blanka, Fontána, Helios

V areálu lázní sa nacházejí i menší depandance, lidově nazývané vilky. Pokoje jsou jednolůžkové nebo dvoulůžkové, každý má TV, rádio a vlastní koupelnu s WC. Vilky jsou roztroušené po celém areálu lázní. Na stravu docházejí klienti do hotelu Ozón nebo Astória a na procedúry do Kúpeľného domu.

KONTAKTUJTE NÁS

Email:
info@balneaplus.cz

Telefon:
Zákaznická linka a telefonní kontakt - agentura Balnea Plus

556 315 465
606 773 396

Kurz EURA

Kurz převzat z www.kurzy.cz
Kurzy ČNB
EUR Vlajka meny EUR

Dárkový poukaz

Dárkový poukazUdělejte radost svým nejbližším!

DÁRKOVÝM POUKAZEM

darujete kromě nevšedního zážitku také kus zdraví

Zasílání informačních emailuAKTUÁLNĚ
pro VásBuďte vždy včas informování
o aktuálních slevách a výhodných nabidkách.

Vaše Emailová adresa

«««« BALNEA plus - jsme tady pro Vaše zdraví »»»»

© 2010 - 2018 BALNEA plus