ÚVODAKTUALITYO NÁSREZERVACEPODMÍNKYKONTAKT

LÁZNĚ

WELLNESSBardejovské Kúpele - Volný čas

V lázeňském parku se nachází Skanzen - muzeum lidové architektury horního Šariše se dvěma dřevěnými kostelíky, Národopisná expozice Šarišského muzea, knihovna, kino. Bohatou tradici mají koncerty: v létě na otevřeném prostranství před kolonádou - Mezinárodní hudební léto a v průběhu roku v koncertním sálu hotelu Astoria. Návštěvy pravidelných výstav, besedy, restaurace, kavárny, bary nebo tanec při živé hudbě, to vše poskytuje návštěvníkům i příjemné společenské vyžití.

Pro sportovce je k dispozici letní koupaliště s vyhřívanou vodou, v provozu od května do září, tenisové kurty, minigolf, půjčovna bicyklů, bowling, fitness, squash, petang, značkované turistické chodníky a další. V zimě možnost lyžování v nedalekých střediscích – Regetovka, Makovica – Nižná Polianka, Stebnícka Huta.

V nabídce je řada zajímavých výletů - za návštěvu stojí samotné město Bardějov – středověké městečko, zapsané do seznamu chráněného kulturního dědictví UNESCO, nedaleký Svidník nebo Dukla, směrem na jih zase Prešov nebo Košice. Také Harvartov s dřevěným kostelíkem, Spišský hrad, Tokaj s prohlídkou tokajských vinných sklepů nebo naopak splavování Dunajce na pltích společně s návštěvou Červeného kláštera, budou určitě patřit mezi nezapomenutelné okamžiky.

KONTAKTUJTE NÁS

Email:
info@balneaplus.cz

Telefon:
Zákaznická linka a telefonní kontakt - agentura Balnea Plus

556 315 465
606 773 396

Kurz EURA

Kurz převzat z www.kurzy.cz
Kurzy ČNB
EUR Vlajka meny EUR

Dárkový poukaz

Dárkový poukazUdělejte radost svým nejbližším!

DÁRKOVÝM POUKAZEM

darujete kromě nevšedního zážitku také kus zdraví

Zasílání informačních emailuAKTUÁLNĚ
pro VásBuďte vždy včas informování
o aktuálních slevách a výhodných nabidkách.

Vaše Emailová adresa

«««« BALNEA plus - jsme tady pro Vaše zdraví »»»»

© 2010 - 2018 BALNEA plus